فونت انگلیسی Naughty Monster

نوشته شده در تیر 14, 1400
بازدید : 4197 بازدید

فونت انگلیسی Naughty Monster

فونت انگلیسی Naughty Monster

فونت نمایشی فانتزی و کارتونی Naughty Monster یک قلم فوق العاده زیبای انگلیسی است که می‌توانید از آن در طرح‌های گرافیکی خود استفاده کنید. این فونت در قالب فایل‌های OTF, TTF, WOFF بر روی سایت بارگذاری شده‌اند که با نصب یکی از دو فرمت ttf یا otf در پوشه فونت‌های سیستم قادر به استفاده از آن در تمام نرم‌افزارهای گرافیکی و ویرایشگر متن همچون فتوشاپ، ایلاستریتور، ایندیزاین، مجموعه نرم‌افزار آفیس و … خواهید بود.

ویژگی‌های فونت نمایشی فانتزی و کارتونی Naughty Monster

فونت Naughty Monster در وزن معمولی (Regular) طراحی شده است که می‌توانید از آن در طراحی انواع کارت تبریک، کارت پستال، کارت ویزیت، طراحی انواع بنر یا پوستر، تراکت، تقویم و دیگر طرح‌های گرافیکی استفاده کنید. همچنین نسخه وب فونت این قلم زیبا نیز در فایل فشرده قرار دارد که مناسب جهت استفاده در طراحی صفحات وب می‌باشد.

نکته: پس از نصب فونت برای استفاده از آن در نرم‌افزار مورد نظر از قسمت فونت‌های نصب شده کلمه Naughty Monster را جستجو کنید.

جزئیات بیش‌تر:

  • کیفیت بالای قلم
  • فرمت: ttf
  • نام فونت: Naughty Monster
  • وزن: Regular
  • نسخه: 1.008
  • نرم‌افزار مورد نیاز: کلیه نرم‌افزارهای گرافیکی و ویرایشگر متن
با فونت برتر در ارتباط باشید . . .
خوشحال می شویم دیدگاه شما را در مورد این فونت بدانیم ! همچنین اگر در مورد این فایل پرسشی دارید و یا در این صفحه مشکلی مشاهده می کنید ، از طریق بخش نظرات همین مطلب با ما در ارتباط باشید .
فونت انگلیسی AutoGate
رایگان دانلود کنید

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ارسال نمایید

جعبه دانلود
آموزش کالیگرافی
×  مجموعه ای کامل از فونت های فارسی 😍 مجموعه ای کامل از فونت های فارسی 😍
با این مجموعه از دانلود فونت بی نیاز شوید نسخه جدید : 5.1